Поліція охорони проводить навчання на Херсонщині

поліція охорони, навчання
На базі компанії, яка займається реалізацією проектів у галузі альтернативної енергетики та будівництва промислових вітрових електростанцій, поліцейські охорони пройшли спільні з персоналом Сивашенергопрому, оперативно-тактичні навчання.

Нещодавно на Херсонщині в Чаплинському районі, на території охоронюваного поліцейськими УПО об'єкту, було проведено спільне тренування працівників підприємства та нарядів поліції охорони Управління поліції охорони в Херсонській області.

Відпрацювання алгоритму дій визначалось щодо екстреної евакуації у випадку можливого військового вторгнення та надзвичайних ситуацій на об’єкті. Два екіпажі співробітників УПО умовно супроводжували співробітників СЕП до міста Києва.

Навчання проводились згідно плану заходів. Після закінчення навчань керівники груп підвели підсумки. Роботу та чітке виконання службових функцій поліції охорони належним чином було проаналізовано, відпрацьовано чіткий алгоритм дій, а відтак – навчання було пройдено успішно.

Управління поліції охорони в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів