Херсонська молодь долучилась до всеукраїнської тренінгової програми

табір, програма, діти
Цікавою особливістю проведення ІІ оздоровчої зміни (17.06.21 по 30.06.21) у ВП ХЦПР ХМР ПЗОВ «Оздоровчий табір ім. Івана Голубця» є організація для підлітків тренінгу «PROнавички майбутнього» (тренери – Ірина Нурулліна та Галина Палічева). До заходу залучено 15 дітей віком від 14 до 16 років з різних загонів.

PROнавички майбутнього – це програма для підлітків і молоді, що реалізується в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України, з Програми ООН з відновлення та розбудови миру та зокрема, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).

Метою тренінгового курсу «PROнавички майбутнього» є формування у молоді здатності ставити важливі питання і відповідати на них, критично оцінювати власну думку і думку інших людей з певної теми, формулювати і вирішувати проблеми, спілкуватися і працювати з іншими в процесі навчання, створювати нові знання й нові ідеї, що допомагатимуть будувати кращий світ.

Управління освіти Херсонської міськради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів