Микола Дмитрук: Шануймо наше старше покоління, якому нам є чому завдячувати

Дмитрук, першобудівники, Нова Каховка
Переважна більшість з того, що ми маємо в наших містах і селах – залишилося від так званої спадщини минулого, від якої, останнім часом, хто сором’язливо, а хто й впевнено відхрещується. Утім, без докорів сумління користується.

Про те, як зростала Нова Каховка – наймолодше місто на Херсонщині пам’ятають її мешканці - першобудівники Каховської ГЕС і самого міста. Тож дізнатися про події, не таких вже й минулих днів і подякувати за їхню працю, є можливість у кожного, хто має таке бажання.

Напередодні Дня Конституції України народний депутат України 7 скликання, депутат Херсонської обласної ради Микола Дмитрук привітав новокаховчан, які працювали на будівництві міста та ГЕС зі святом, пригостивши наборами найсвіжішої солодкої випічки місцевого хлібозаводу, які кожному вручив його представник.

«Новокаховські першобудівники – це приклад для нас, як треба любити свою малу Батьківщину й таорити добро у своєму житті. А наш людський обов'язок - це наша шана їхньому труду, турбота й слова подяки за те, що зробило для нас їхнє покоління", - каже Микола ДМИТРУК.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів