На Херсонщині допомагають народному театру

Херсонщина, театр, НТЖ
Представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути передали Народно-драматичному театру Бериславського центру культури та дозвілля імені Тараса Шевченка Бериславської міської ради два сучасні набори безпровідної гарнітури.

Це сучасні мікрофони, які надягають на голову і дозволяють звільнити руки ведучих чи артистів.

«Відтепер наші виступи стануть більш компактними та мобільними. До того ж якість звуку з цією апаратурою теж значно покращиться. І все це, безумовно, відкриває для нашого творчого колективу нові можливості та перспективи розвитку.

Тому ми дякуюємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за допомогу в матеріально-технічному оснащенні нашого закладу», - розповідає директор Бериславського центру культури та дозвілля ім. Т. Шевченка Яна Яковлєва.

Зазначимо, що Народно-драматичний театр у Бериславі функціонує понад 100 років та є місцевою гордістю. У їх арсеналі нараховується декілька вистав різного жанру.

«Сприяння розвитку творчих колективів нашого регіону є невід’ємною частиною політики нашої команди. Адже це не лише підтримка культурно-мистецького виховання, а й допомога у розкритті творчого потенціалу нашого населення.

І безумовно для того, аби сьогодні артисти різних жанрів виступали на гідному рівні одного лише бажання замало, бо сучасний технічний прогрес потребує відповідного оснащення», - наголосив голова однойменної з фондом партії Генадій ЛАГУТА.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів