На часопис "Дебют-газета" звернув увагу Президент

Херсон, часопис, президент
Вчора, 24 червня Президент Володимир Зеленський із першою леді Оленою Зеленською відвідали Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Головний редактор Вікторія Новицька кілька хвилин спілкувалася з президентом, розповіла про місію, яку «Дебют-газета» виконує вже третій рік.

«Це - не тільки щоб розвивати сучасну українську літературу, але й завдяки великій кількості читачів і чудових авторів з усіх областей України, об'єднувати державу культурою та єдиною мовою», - пояснила Президенту місію видання головний редактор часопису «Дебют-газета» Вікторія Новицька.

Володимир Зеленський звернув увагу на знайомі прізвища членів редакційної ради нашого 164-сторінкового часопису - Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, брати Капранови, Макс Кідрук, Сергій Жадан. Президент щиро зацікавився нашим журналом та взяв із собою два екземпляри для подальшого ознайомлення.

Наскільки пану Зеленському сподобаються літературні новинки різних жанрів у друкованому вигляді - поки не відомо. Але показово, що наприкінці розмови голова держави та головний редактор «Дебют-газети» зняли захисні маски, і Зеленський особисто зробив селфі з Вікторією на пам‘ять (фото вище).

За матеріалами «Дебют-газета»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів