Генічеський фаховий коледж ХДУ святкує ювілей

Генічеський коледж, ХДУ, ювілей
Вчора, 24 червня у Генічеському фаховому коледжі Херсонського державного університету відбулися урочистості з нагоди 55-ї річниці від дня заснування закладу та свято останнього дзвоника.

Аби привітати ювілярів, на урочистий захід завітали представники ХДУ, директори місцевих шкіл, депутати районної та обласної рад.

Понад три роки минуло як коледж увійшов до структури Херсонського державного університету. Нові можливості для розвитку Генічеського фахового коледжу з’явилися у 2018 році. Саме тоді було прийнято доленосне рішення про приєднання Генічеського медичного училища до Херсонського державного університету.

Сьогодні коледж є відокремленим, багатопрофільним структурним підрозділом нашого освітнього закладу, який вдало функціонує та випускає висококваліфікованих спеціалістів.

Слова привітання від ректора ХДУ Олександра Співаковського та всієї університетської спільноти висловив перший проректор Сергій Омельчук. «Коледж є перлиною не лише освіти Генічеського району, але й усієї області, який набирає потужних обертів на теренах України.

- Ми пишаємося випускниками цього підрозділу, які гідно несуть ім’я студента коледжу та Херсонського державного університету. 55 років – чудова дата, тож щиро бажаю бути завжди амбітними і рухатися тільки вперед», – привітав перший проректор ХДУ Сергій Омельчук.

Він вручив грамоту колективу за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток медичної передвищої освіти Херсонщини.

А також задля вдосконалення навчального процесу коледж отримав від ХДУ сертифікат на придбання сучасного телевізору.

Усі привітання та подарунки радо приймала господиня – директорка Генічеського фахового коледжу ХДУ Галина Толубець. «Уже майже тиждень до нас надходять привітання від найкращих медичних навчальних закладів України, які дякують за висококваліфікованих спеціалістів.

Сьогодні в залі є ті, хто дійсно доклав багато зусиль для того, аби виховати фахівців високого рівня підготовки. Наразі ми намагаємося побудувати новий, поліпрофільний навчальний заклад», – зазначила Галина Толубець.

До ювілею долучилися й студенти Генічеського фахового коледжу ХДУ. Талановитій молоді вдалося занурити глядачів у справжню атмосферу свята. Слова вдячності рідному навчальному закладу висловили й випускники, які теж стали невід’ємною частиною коледжу.
Вітаємо Генічеський фаховий коледж Херсонського державного університету з 55-річчям і завершенням навчального року! Бажаємо й надалі бути осередком державної еліти, якій належить розвивати незалежну, європейську країну!

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів