На Херсонщині дбають про спортивний розвиток дітей

Херсонщина, допомога, НТЖ
Тому благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з фондом партії Генадій Лагута оперативно відреагували на звернення керівництва Комунального закладу ясла-садка №2 «Квіточка» Горностаївської селищної ради та подарували сучасний спортивний інвентар.

«Спорт– це невід’ємна складова виховання наших дітей. Адже це розвиток як фізичних якостей, так і духовно-моральних цінностей. Під час змагань чи ігор малеча вчиться працювати в команді, бути комунікабельними та у разі програшу не піддаватися негативним емоціям.

Тому я дякую від імені усіх батьків та вихователів нашого закладу Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Генадію Лагуті за таку своєчасно та доцільну допомогу», - розповідає завідуюча ясла-садка №2 «Квіточка» Світлана Зіняк.

На сьогодні у дошкільному навчальному закладі виховуються близько 150 дітей, віком від 3 до 6 років. Більшу частину часу малеча проводить саме на ігрових майданчиках. Тож нові гімнастичні мати, дуги для підлізання, обручі і лавка гімнастична допоможуть зробити дозвілля більш різноманітним, цікавим та насиченим.

«Наша команда підтримує всім відомий крилатий вираз «У здоровому тілі – здоровий дух», тому ми переконані, що любов до спорту має прививатися з ранніх років. І важливу роль у цьому грає саме дитячі садки. Тож вони повинні мати оснащені сучасні і безпечні майданчики, спортивні зали», – наголосив голова однойменної з фондом партії Генадій ЛАГУТА.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів