Цирковий аншлаг у селищі на Херсонщині

Борозенське, цирк, НТЖ
У центрі смт Борозенське, що поблизу Великої Олександрівки, справжній аншлаг! Зі святковою програмою до населеного пункту приїхав Миколаївський цирк «Олександр».

«За роки життя у населеному пункті не пам’ятаємо такого яскравого заходу, якому навколо себе вдалося об’єднати стільки людей. Для наших дітей цирк – свято, позитивні емоції і радість. Так хочеться, щоб подібних заходів було більше. А Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» дякуємо і сподіваємося на подальшу допомогу»,- кажуть місцеві жителі смт Борозеньске.

Стати частиною яскравого дійства та безкоштовно переглянути виставу зібралося понад 500 осіб не лише з смт Борозенське, а й найближчих: Нової Кубані, Чарівного, Кучерського, П’ятихаток та Садка.

Крім вистави на дітей очікує смачна солодка вата та повітряні кульки від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Звичайно ж, не обійдеться без фотосесії дітей з аніматорами.

«Наші діти заслуговують на емоції, позитивні враження та щастя і зовсім не важливо, де вони мешкають. Ми маємо якомога більше створювати заходів, які їм до вподоби, аби це літо запам’яталося надовго. І цирк – лише частина того, що ми всі разом можемо подарувати нашим маленьким жителям 184 округу!», - наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів