У Херсонському держуніверситеті завершилася друга сесія вакцинації від Covid-19

ХДУ, вакцинація, сесія
Сьогодні, 23 червня, другу дозу вакцини від компанії Pfizer/BioNTech отримали понад 100 викладачів та співробітників Херсонського державного університету.

Вакцинацію освітян проводили співробітники Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша на базі медичного центру ХДУ відповідно до дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Згідно з якою працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, вакцинація – один з головних факторів створення безпечного середовища в університеті.

«На сьогодні у нашому університету вакциновано понад 200 осіб, понад 100 – вже отримали другу дозу вакцини. Згодом ми плануємо вакцинувати приблизно 70% викладачів та співробітників Херсонського державного університету», – прокоментував Олександр Співаковський.

Також ректор висловив слова вдячності за організацію вакцинації для співробітників директору Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації Віктору Короленку, головній лікарці Херсонської міської лікарні ім.Є.Є.Карабелеша Аллі Малицькій та завідувачці денного стаціонару поліклініки №1 Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша Альоні Фучко.

Про подальші дії осіб, що пройшли повну сесію щеплення від коронавірусної інфекції розповіла завідувачка денним стаціонаром поліклініки №1 Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша Альона Фучко. За її словами вакциновані можуть бути впевнені, що не захворіють на важку форму Covid-19.

Наразі ті особи, які вакцинувалися вдруге, мають звернутися до свого сімейного лікаря, який надасть довідку про вакцинацію. За словами лікарки, отримати паспорт вакцинованого в Україні можна буде вже з 1 липня.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів