Херсонська студентка опанувала науку лідерства

Херсон, ХДУ, Яновський
Нині досягнення студентів Херсонського державного університету визначаються не тільки і не стільки оцінками у заліковій книжці.

Аби потрапити на вищі сходинки вузівського рейтингу, треба продемонструвати знання за всіма без винятку навчальними дисциплінами, ще й показати не теоретичні, а практичні успіхи в опануванні обраної професії.

На факультеті комп’ютерних наук, фізики і математики ХДУ це особливо непросто – адже там вивчають предмети з царини точних наук. І тим не менш, попри всі ці виклики й труднощі, беззаперечним лідером факультетського рейтингу змогла стати третьокурсниця Ольга Коннова, котра опановує спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» .

У здобутках Ольги – розробка прототипу електронної програми розрахунків фінансування закладів освіти, яка зацікавила фахівців ще на стадії тестування. Із доповідями про свої дослідження дівчина виступала на двох міжнародних конференціях, чиї матеріали публікуються у всесвітньовідомій базі даних Scopus. Після цього вона цілком заслужила, аби викладачі зверталися до неї, як до колеги-початківця.

Надалі ж виправдалося правило: «Спочатку ти працюєш на рейтинг, а потім рейтинг працює на тебе». За досягнення у науці та навчанні Ользі Конновій призначили академічну стипендію Кабінету міністрів України. Як одну з кращих студенток факультету, її відібрали на стажування до міжнародної компанії DataArt. Тож після отримання диплому майбутньому програмісту практично гарантована цікава й високооплачувана робота = за такого працівника роботодавці «битимуться»!

Ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський також переконаний, що нова рейтингова система є і буде потужним стимулом для формування особистостей майбутніх професіоналів. Адже в її основі – максимально об’єктивна оцінка всіх здобутків студентів та принцип змагальності.

Тобто вона адаптує молодь до конкурентного світу. Де фахівцям постійно треба буде демонструвати, що ти – кращий, і заслуговуєш на високу оцінку (у тому числі матеріальну) своєї праці. Ольга Коннова всім довела: вона цього хоче і може. «Тому бажаю стипендіатці уряду України нових здобутків, успіхів і перемог!», — від душі побажав третьокурсниці Олександр Співаковський.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів