Лісівники Херсонщини проводять комплекс профілактичних протипожежних заходів

лісівники, заходи, комплекс
Щороку в області проводиться комплекс профілактичних протипожежних заходів. Їх мета - попередження і недопущення загорянь в лісах Херсонської області.


Як повідомляє Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства, забезпечення пожежної безпеки в лісах є одним із пріоритетних завдань працівників державної лісової охорони. Відтак з цією метою у лісових масивах вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення виставлено 138 аншлагів, панно, плакатів на протипожежну тематику. В пресі оприлюднені 35 шт статей і виступів, проведено 82 лекцій та бесід про дотримання вимог пожежної безпеки в лісах.

Варто зазначити, що також перекрито 125 позапланових доріг. Щоденно проводяться рейди лісовими масивами, а техніка приведена в бойову готовність на випадок загоряння.

Оновлення мінеральних смуг і заходи, спрямовані на запобігання загорянь в лісах Херсонської області будуть проводитися протягом всього пожежонебезпечного сезону.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів