На Херсонщині дарують людям радість

Високопілля, цирк, НТЖ
Сьогодні, 16 червня у селі Кочубеївка, що поблизу смт Високопілля справжнє свято - до населеного пункту завітав Миколаївський цирк «Олександр».

Від самого ранку у центі села розгорнули величезний шатро, а аніматори разом з акторами вже запрошували всіх безкоштовно долучитися до перегляду.

«Про запрошення цирку до нашої громади ми мряли вже давно, а ось за допомогою Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадія Лагути бажане стало реальністю. Потрібно було тільки бачити ці щасливі обличчя малечі та батьків. Вони погодилися прийти на виступ ще неодноразово, аби отримати такі неймовірні емоції», - розповіла депутатка Кочубеївської ОТГ Людмила Зелінська.

Подивитися на шоу акробатів, гімнастів, клоунів зібралося понад 300 глядачів з 14 населених пунктів Кочубеївської ОТГ, серед яких: Пригір’я, Орлове, Свободне, Заградівка та інші. Місце для перегляду знайшли і для людей з особливими потребами.

Після перегляду всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з акторами, а також отримали від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» солодку вату та повітряні кульки.

«Наше завдання у щоденних турботах не забувати про веселощі для дітей. Сьогодні цирк у Кочубеївці приніс радості сотні діткам і це класно! Дитяча усмішка та гарний настрій – найбільша подяка для нашої команди», - наголошує голова одноіменої з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів