Майбутні журналісти ХДУ розробили проєкт власної телестудії

журналісти, студія, ХДУ
Наприкінці навчального року першокурсники спеціальності Журналістика Херсонського державного університету презентували новий проєкт, над яким тривала робота протягом року – створення сучасної телерадіостудії на факультеті української й іноземної філології та журналістики.

15 червня, власні напрацювання активна молодь презентувала керівництву факультету й навчального закладу.

Проєкт, перш за все, ставить за мету діджиталізувати засоби масової комунікації університетського масштабу шляхом виведення студентських недійних продуктів на всеукраїнський відеохостинг YouTube.

Таким чином, можна і капіталізувати даний проєкт, адже у наш час цей сервіс є дуже перспективним рекламним майданчиком, і саме його керівництво заохочує авторів популярних відеороликів грошовими винагородами.

В університеті існує практика долучати студентів до роботи відділів. Для молоді – це гарний старт, адже вони можуть реалізувати себе, а для структурних підрозділів – «свіжі» ідеї і креативне бачення.

Проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір зазначила: «Моє завдання, як проректорки, залучати інвесторів задля розвитку університету, написання грантових заявок для реалізації певних потреб і завдань, завдяки яким матеріально-технічна база буде покращуватися. Спільними зусиллями ми зможемо скорегувати ваші потреби і разом знайти інвесторів для можливості реалізації проєкту. Адже всі ми прагнемо, аби університет розвивався».

Навчальна телерадіостудія – це професійний майданчик для отримання сучасних навичок журналістики, модель сучасного newsroom для практичного опанування професії журналіста.

Мета студії – навчити створювати медійний і радіотелевізійний творчий проєкт в різних формах і жанрах, монтувати радіо, телевізійні журналістські матеріали, формувати навички роботи в кадрі, розвивати вміння вербальної і невербальної практики.

У ході заходу студенти-журналісти презентували концепцію роботи та продемонстрували в деталях, якою вони бачать майбутню сучасну телерадіостудію.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів