В Академічному ліцеї при Херсонському держуніверситеті пролунав останній дзвоник

ліцей, останній дзвоник
16 червня у Херсонському академічному ліцеї імені О.В.Мішукова при ХДУ відбулося свято останнього дзвоника. Цей день назавжди залишиться в серці кожного випускника особливо радісним і водночас хвилюючим.

Молодь прийшли привітали вчителі, наставники й батьки. До речі, цьогоріч свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти отримають 172 випускника ліцея. На захід завітали й керівники Херсонського державного університету. Адже вже понад 25 років ліцей та університет поєднує плідна співпраця, чимало випускників ліцею продовжують здобувати вищу освіту саме у стінах нашого освітнього закладу.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив: «Сьогодні у вас визначний день. І протягом життя кожен буде згадувати його. Бажаю вам сміливо йти по життю, тримати долю виключно в своїх руках, постійно рухатися вперед, розвиватися, ніколи не зупинятися. Сподіваюся, що у вересні ви станете студентами Херсонського державного університету», – підкреслив Олександр Співаковський.

«Ми завжди раді вас бачити у стінах ліцею. Будемо й надалі радіти вашим успіхам і перемогам. Пам’ятайте своїх класних керівників, які більшість часу проводили з вами, не забувайте своїх наставників, які протягом чотирьох років навчання в ліцеї вкладали в кожного з вас краплинку своєї душі, всі свої знання», – звернулася до молоді директорка Академічного ліцею імені О.В.Мішукова Галина Бібік. Та побажала, аби завтрашній день приніс для кожного випускника радісну звістку про вступ до вищого навчального закладу, здійснення мрій і сподівань та щасливої долі.

Цього року традиційний формат свята останнього дзвоника дещо змінився – після урочистостей відбувся незвичайний молодіжний квест, підготовлений студентами ХДУ. Завдання квесту полягали у перевірці вмінь працювати в команді, комунікації одне з одним, власній креативності, критичного мислення і, звичайно, надали заряд позитивних емоцій.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів