У Херсонському держуніверситеті активно триває робота Літньої лінгвістичної школи

ХДУ, школа, студенти
Сьогодні, 16 червня, у Херсонському державному університеті розпочався другий день роботи Літньої лінгвістичної школи. З самого ранку учасники залюбки відвідують заплановані заходи, адже «KSU Summer School» пропонує широкий спектр можливостей для тих, хто прагне саморозвитку та відкриття нового досвіду.

На учасників чекали воркшопами, які проводять представники факультету української й іноземної філології та журналістики, з англійської («Enjoy learning English»), німецької («Herzlich willkommen in Deutschland») та польської мов («Podróż do Polski»).

Також сьогодні у рамках Школи відбувся тренінг «Team Building», у ході якого учасники мали можливість відпочити від розумового навантаження та знайти нових друзів. Школярам запропонували поділитися на команди та взяти участь у інтерактивні, під час якого вони презентували власне бачення того, хто такий лідер.

Крім того, херсонські школярі ознайомилися з матеріально-технічною базою нашою закладу вищої освіти. Учні прослухали екскурсію від представників Музейно-архівного центру ХДУ, відвідали басейн та завітали на факультети.

Завтра школярі дізнаються авторські формули успіху та лідерства від ректора ХДУ Олександром Співаковським. Також на моль чекає воркшопи, спортивне змагання і концертна програма.

Нагадаємо, Літня лінгвістична школа «KSU Summer School» пропонує широкий спектр можливостей для тих, хто прагне саморозвитку та відкриття нового досвіду. Протягом тижня херсонські школярі відвідають воркшопи з іноземних мов, тренінги, квести, а також ознайомляться з матеріально-технічною базою університету.

Ініціатором заходу виступила координаторка інформаційного центру ЄС при ХДУ Євгенія Співаковська за підтримки ректорату ХДУ. До роботи у Школі залучені досвідчені викладачі ХДУ, які забезпечать змістовний курс та прикладний аспект. За результатами роботи літньої лінгвістичної школи «KSU Summer School» учасники отримають сертифікати.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів