В Олешківській міськраді проводять сумнівні операції з бюджетними грошима

Олешки, операці, Потоцький
Олешківський міський голова прокручує фінансові "оборудки" з бюджетними коштами, - доводить депутат міськради Павло Потоцький:

…Наведу приклад однієї із схем, яку намагаються прокрутити чиновники Олешківської міської влади.

Так 28 квітня 2021 року виконавчий комітет Олешківської міської ради оголосив тендерну процедуру на проведення капітального ремонту будівлі Олешківської міської ради за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, вартістю 884 тис 617 грн.

Для участі у тендерній процедурі свої заяви з пакетами документів, подало три учасника. Це приватне підприємство "АРС", ТОВ "Херсонський альянс будівництва" і ТОВ "Форвард білдерс".

Цікаво те, що два перших учасники не змогли отримати перемогу в тендері, хоча запропонували нижчу ціну. ПП "АРС" запропонувало зробити ремонт за 684 тис. 785 грн, ТОВ "Херсонський альянс будівництва" 785 тис грн, а наближений до голови Олешківської громади, учасник ТОВ "Форвард білдерс" запропонував найбільшу ціну - 790 000 грн, але все ж таки отримав перемогу.

Але далі, щось пішло не так... Мабуть інші учасники не змирилися з таким зухвалим порушенням процедури і почали подавати скарги в компетентні органи. Тому ця оборудка не пройшла і тендерна процедура чиновниками міської ради була скасована, з поясненням того, що відпала необхідність у ремонті приміщення Олешківської міської ради.

Якщо така необхідність відпала, то чому знову оголошується тендер на той самий ремонт приміщення міської ради?

Вчора, 14 червня 2021 року виконавчий комітет Олешківської міської ради знову оголошує процедуру закупівлі на капітальний ремонт приміщення Олешківської міської ради на ту ж саму суму 884 тис 617 грн. У сподіванні, що переможцем тендерної процедури все ж таки стане наближена до голови Олешківської міської ради юридична особа ТОВ "Форвард білдерс".

Чому я вказую, що ця юридична особа, яка зареєстрована в м. Балта, Балтського району Одеської області і очолює яку Маринець Андрій Вікторович, пов'язана з Олешківським міським головою, тому, що одним із засновників цієї юридичної особи є Яцко Ярослав Васильович, давній знайомий Олешківського міського голови, що ремонтував Костогризівську школу без дозвільних документів і договорів.

Пізніше теперішній голова міської ради "наполегливо" рекомендував депутатському корпусу Олешківської районної ради все ж таки віддати гроші за ремонт хоч і без документів. Але депутати так і не пішли на цей незаконний крок.

Може цей "договірняк" у тендерній процедурі як раз і розрахований на те, щоб міський голова розрахувався за свої минулі борги. Цікаво хто ж стане переможцем вдруге оголошеної тендерної процедури?.., - задається риторичним питанням Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів