На Херсонщині допомагають людям поважного віку

Лагута, фонд, Нам тут жити
Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута оперативно відреагували на звернення членів Новокаховської громади та придбали для міської організації ветеранів війни та праці сучасний принтер-сканер.

"Вже понад чотирьох років наша організація впевнена у завтрашньому дні, бо в нас є такі надійні та відповідальні партнери, хоч насправді це більше, друзі! Вони завжди підтримують та реагують на наші прохання. Тож ми від усього серця дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті!", - розповідає голова ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці" Дмитро Папуша.

Принтер був необхідним ветеранській спільноті для більш швидкої та якісної підготовки документів. Крім того відтепер на друкування або копіювання листів керівництву і членам організації не потрібно витрачати власні кошти.

"Організації, які об'єднують людей поважного віку сьогодні як ніколи потребують нашої підтримки та уваги. В першу чергу в технічно-матеріальному оснащенні. Адже їх бюджету, який складається в більшості випадків лише з власних внесків, просто не вистачає на придбання сучасного обладнання.

Ми впевнені, що такі об'єднання повинні сьогодні діяти в усіх населених пунктах нашого регіону. В першу чергу через те, що це місце, де люди поважного віку можуть збиратися для спільного дозвілля та спілкування. А це безперечно вкрай важливо для них!", - наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів