Херсонські студенти посіли призове місце на всеукраїнських змаганнях з кіберспорту

студенти, ХДУ, кіберспорт
Нещодавно студентська команда Херсонського державного університету «Crab9» взяла участь у кваліфікації Національного відбору на University Esports Masters 2021 з дисципліни League of Legends.

Студенти нашого університету вперше долучилися до змагань з кіберспорту, зокрема до студентського турніру University Esports Masters 2021 з LOL. Однак одразу показали гарний результат й гідно представили свій університет на всеукраїнському рівні.

Вимоги до цього виду спорту високі, тому й підготовка має бути на відповідному рівні. Адже кіберспорт – це, насамперед, розумова боротьба та боротьба моторики. Для того, аби перемогти опонентів, гравці мають володіти не лише виключними руховими навичками, але й високим рівнем розуміння тактики гри, координації між руками та очами.

У кваліфікації наші кіберспортсмени змагалися проти учасників з інших вищих освітніх закладів України. Команда ХДУ «Crab9» за результатами кіберпоєдинку виборола призове III місце. Серед учасників: 3 студенти – факультет комп’ютерних наук, фізики та математики та 2 – факультет української й іноземної філології та журналістики.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів