Визначна спортивна подія у Херсонському держуніверситеті

Херсон, ХДУ, Співаковський
Сьогодні, 9 червня на спортивному майданчику Херсонського державного університету відбулася визначна спортивна подія – чемпіонат відкритого кубку асоціації з футболу Автономної республіки Крим та Севастополя.

На спортивне свято завітали поважні гості – перший віцепрезидент асоціації футболу України Олег Протасов, голова громадської спілки «Асоціація футболу АР Крим» Сергій Куніцин, голова громадської спілки «Асоціація футболу Херсонської області» Андрій Гордєєв, члени виконкомів асоціацій футболу Криму та Херсонської області і ректор ХДУ Олександр Співаковський.

«Часто кордони проходять не територіально – в першу чергу, проходять в наших мізках, в нашій ментальності. І те, що сьогодні відбувається, ще раз доводить, що кордонів немає, що наша система цінностей підтримує права і свободи молодої людини.

Сьогодні немає переможених, всі команди перемогли! Разом з нашими легендарними гостями передаємо естафету від одного покоління до іншого. Адже ніхто не має майбутнього, якщо не знає та не поважає своєї історії. Пам’ятайте, те, що вас об’єднує – це наша Україна», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

До привітань долучилися Олег Протасов та Сергій Куніцин. Шановні гості побажали молоді мирного неба, успіхів не тільки у навчанні, а й на спортивних аренах. Та висловили сподівання, що турнір стане традиційним.

Також у ході заходу Сергій Куніцин виконав почесну місію – вручив ігрову футболку з матчу Польща-Україна з автографами усіх гравців національної збірної України президенту футбольного клубу Таврія-Сімферополь Едуарду Репілевському.

Надалі гості перейшли до нагородження переможців. Тож ІІІ місце посіла збірна команда перших курсів та команда гуртожитків. У результаті запеклої боротьби ІІ місце виборола збірна ІІІ курсу.

По пенальті перемогу відкритого кубку асоціації футболу АР Криму та Севастополя виборола збірна команда ІІ курсу. Переможці отримали кубки, а університет - м’ячі у подарунок.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів