У Новотроїцькій громаді Херсонщини медики працюють без зарплати

Херсонщина, зарплатня, Троїцький
На останній сесії Новотроїцької селищної ради депутати розглянули питання щодо стану справ в Новотроїцькій центральній лікарні.

За словами в.о. головного лікаря Наталії Ракши заборгованість із заробітної плати медичним працівникам перевищила 700 тис. грн., з 10 травня працівники попереджені про можливе скорочення, а фінансовий стан близький до критичного.

Враховуючи те, що головною причиною погіршення ситуації є недофінансування вторинної ланки медицини Національною службою здоров’я, депутати вирішили направити звернення до президента та центральних органів влади.

Багато критичних зауважень депутати висловили голові Новотроїцької селищної ради Петру Збаровському за бездіяльність у вирішені питання погашення заборгованості із заробітної плати медичним працівникам.

Депутатів обурило те, що керівництво селищної ради винайшло можливість більше 400 тис. грн. додатково направити на заробітну плату своїм працівникам і не запланувало виділення жодної копійки на погашення заборгованості медикам.

Депутати селищної ради дали тиждень керівництву селищної ради на опрацювання рішень щодо виділення фінансової підтримки з селищного бюджету на погашення заборгованості із заробітної плати перед медичними працівниками та проведення позачергової сесії для розгляду даного питання.

Артем ТРОЇЦЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів