Студентів та викладачів Херсонського держуніверситету навчали секретам комунікації

ХДУ, майстер-клас, комунікація
У Херсонському державному університеті для студентів та викладачів факультету української й іноземної філології та журналістики відбувся майстер-клас «Секрети комунікації від нуля». Захід відбувся у форматі воркшопу-презентації, де присутніх ознайомили з феноменом комунікації та розкрили низку цікавих кейсів.

У рамках літературного проєкту «Наближення. Зустріч з українськими письменниками» до ХДУ завітали сучасні українські письменники, члени ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу». Серед запрошених – есеїстка, поетка, журналістка та медіадослідниця Марія Титаренко, яка виступила лекторкою майстер-класу.

Студенти та викладачі працювали в групах, спілкуючись про комунікацію та публічний виступ. Учасники заходу мали чудову нагоду попрактикуватися у спілкуванні без вуст, очей і вух; почути, як співає чайник; висловитись, поки горить сірник.

Основу воркшопу становили вчення Марії, представлені у вигляді видання «Комунікація від нуля. Есеї для Мані». Це книжка про відновлення комунікації, підкріплена цікавими історіями і прикладами відомих спікерів, авторськими знахідками й помилками, а також жартами, грою слів і уяви.

І студенти, і викладачі факультету української й іноземної філології та журналістики ХДУ надихнулися майстерним виступом Марії Титаренко. Також під час заходу присутні дізналися багато корисної інформації, яка допоможе по-новому будувати комунікацію у майбутньому.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів