Для студентів Херсонського держуніверситету провели семінар з академічної доброчесності

студенти, семінар, академічна доброчесність
У конференц-залі Наукової бібліотеки відбувся практичний семінар «Як писати без плагіату: ресурси та технологічні рішення» для студентів ІІ курсу спеціальності Психологія факультету психології, історії та соціології.

Організатор заходу – Наукова бібліотека ХДУ за ініціативи факультету психології, історії та соціології ХДУ.

Модераторкою семінару виступила директорка Наукової бібліотеки Нателла Арустамова. Вона зазначила, що сьогодні університетська бібліотека надає здобувачам вищої освіти доступ до багатьох інформаційних ресурсів, інформацію про необхідні авторитетні джерела, які можна використовувати під час написання наукових робіт. За словами директорки, в університеті створені всі умови для того, аби студенти та викладачі не вдавалися до академічної недоброчесності.

«Важливо, аби студенти розуміли, що ми здійснюємо не лише технічну перевірку на плагіат, а й допомагаємо, підшукуємо ресурси, які вони можуть використовувати під час написання студентських наукових робіт», – наголосила Нателла Арустамова.

У ході заходу присутнім розповіли про академічну доброчесність, види плагіату, відповідальність за порушення, технологічні рішення та поради «як писати без плагіату».

Також студентів ознайомили з електронними ресурсами й послугами, які надає Наукова бібліотека, а також як здійснюється технічна перевірка на текстові збіги.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів