Херсонських студентів-журналістів відзначали за творчі здобутки

студенти, журналісти, нагороди
Традиційно 6 червня в Україні святкують День журналіста. Саме з цієї нагоди у парковому містечку Херсонського державного університету відбулося нагородження студентів-переможців ювілейного Х конкурсу журналістської майстерності «STUDPRESS – 2021».

Зі святом студентів-медійників привітала деканеса факультету української й іноземної філології та журналістики Ірина Гоштанар: «Сьогодні, з нагоди Дня журналіста, ми відзначаємо успіхи наших студентів. Журналістика – дійсно цікава професія, але водночас непроста. Це стресові ситуації, постійне самовдосконалення та відповідальність за кожний матеріал».

Також Ірина Вікторівна зазначила, що уся краса журналістики полягає в тому, що кожен може знайти для себе жанр, де буде дійсно найкращим. І справді, усі учасники конкурсу журналістської майтерності отримали дипломи переможців у різних номінаціях, де змогли вдало проявити себе.

«Я помітила, що з кожним роком студенти стають все прогресивнішими, креативнішими, наполегливішими в своєму професійному зростанні. Це стимулює й викладачів до постійного самовдосконалення», – зазначила завідувачка кафедри української філології та журналістики Світлана Климович. Вона привітала студентів зі святом та побажала творчого неспокою та нових перемог.

Оцінку конкурсних робіт здійснювало висококваліфіковане журі у складі викладачів кафедри української філології та журналістики. Голова журі – доцентка Ольга Рембецька.

Організатори наголошують, що конкурс щорічно проводиться з метою заохочення студентів до професійної журналістської діяльності.

Роботи конкурсантів були оцінені за такими критеріями: актуальність і суспільна значущість теми, новизна, компетентність автора у вибраній темі, аналіз інформації, глибина опрацьовування і висвітлення теми, об'єктивність підходу, переконливість аргументації, незалежність авторської позиції, творчий підхід у розробці теми, орієнтація на аудиторію, мовна і літературна майстерність.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів