Як народні депутати від Херсонщини підтримують ініціативи Зеленського

народні депутати, ініціативи, Зеленський
Херсонщина посіла четверте місце за рівнем підтримки ініціатив Президента Зеленського серед усіх регіонів. Херсонські депутати мажоритарники жодного разу не голосували «проти» законодавчих ініціатив гаранта.

Серед 5 народних депутатів від Херсонщини 4 є представниками парламентської партії «Слуга Народу». Повноваження єдиного кандидата самовисуванця Ігоря Колихаєва достроково припинено у зв’язку з обранням його Херсонським міським головою.

Найбільшою лояльністю може похвалитися Володимир Іванов - 96%, Олексій Ковальов підтримав 91% від всіх законопроектів, Павло Павліш – 83%. Менш за все підтримувала пропозиції Володимира Зеленського народний депутат Вікторія Вагнєр – 71% голосувань «за».

Зазначимо, що не підтримка президентських ініціатив не обов’язково означає, що народний депутат проти законопроєкту. В більшості випадків, коли депутати не голосували «За» пропозиції Володимира Зеленського, вони або були відсутні (10,8% випадків) або не брали участі в голосуваннях (2,2%).

Утрималися від голосування нардепи тільки у 8 випадках, що складає – 1,6% від загальної кількості. «Проти» - ніхто з народних обранців не голосував.

За матеріалами Громадської мережі ОПОРА
Фото EPA-EFE
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів