Херсонщина серед лідерів передачі земель у комунальну власність

ДЗК, відомості, Ніколаєв
Держгеокадастр запланував протягом року внести до Державного земельного кадастру (ДЗК) відомості про земельні ділянки державної форми власності площею один мільйон гектарів.

«Йдеться про інвентаризацію земельних ділянок, право власності на які виникло до 2013 року й дані про які поки що відсутні у ДЗК. Паралельно триватиме наповнення даними різних інформаційних шарів кадастру — як-от: адресний реєстр, інформація щодо сплати земельного податку, статистичні дані, відомості про мережі автомобільних доріг та дорожню інфраструктуру, Держаний водний кадастр і облік поверхневих водних об’єктів», — повідомив т.в.о. голови Держгеокадастру Сергій Завадський.

Він зазначив, що стратегічне завдання Держгеокадастру — це стовідсоткове наповнення ДЗК відомостями про земельні ділянки, межі адміністративно-територіальних одиниць, нормативно-грошову оцінку земель населених пунктів.

Нагадаємо, у рамках децентралізації у сфері земельних відносин Держгеокадастр здійснює передачу державних сільгоспземель у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. У власність майже 1300 ОТГ вже перейшло понад 2 млн. га земель сільськогосподарського призначення. Найактивніше така робота ведеться в Одеській, Вінницькій, Херсонській та Кіровоградській областях.

Анатолій НІКОЛАЄВ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів