У Херсонському держуніверситеті магістри отримали довгоочікувані дипломи

ХДУ, магістри, дипломи
У Херсонському державному університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету біології, географії та екології. Сьогодні свої довгоочікувані документи про завершення вищої освіти отримали 12 магістрів.

Факультет біології, географії та екології – єдиний факультет у нашому освітньому закладі, який готує магістрів за освітньо-науковими програмами Науки про землю та Ботаніка. Випускники отримують кваліфікацію молодший науковий спеціаліст. Навчання за цими програмами триває 1 рік та 9 місяців.

Привітали молодь та вручили дипломи ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова та декан факультету біології, географії та екології Ігор Пилипенко.

«Диплом, який ви сьогодні отримуєте, це аванс для подальшого професійного життя та зростання. Зичу вам завжди мати баланс між амбіціями і можливістю їх реалізації. Адже тільки тоді людина може буде щаслива. Ніколи не забувайте, що Херсонський державний університет – це ваша Аlma mater, це те місце, де на вас завжди чекають», – привітав молодь ректор Олександр Співаковський.

Проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова побажала студентам знайти шлях – освітній, професійний, особистий, який дозволить отримувати задоволення від обраної сфери діяльності.

Вручення дипломів – це визначна подія не лише для наших випускників, але й для викладачів. Адже це підбиття підсумків їхньої спільної багаторічної роботи. Тож у цей святковий день щирі слова привітань та настанов лунали й від професорсько-викладацького складу факультету.

Крім того, привітали випускників й побажали успіхів на життєвому та творчому шляху відомий європейський ботанік, професор університету Палермо (Італія) Ріккардо Гуаріно та представниця Інституту ботаніки Імені М.Г.Холодного Національної академії наук України Дарія Ширяєва. Зазначимо, що наразі вони разом з викладачами кафедри ботаніки ХДУ беруть участь у міжнародній експедиції Євразіатської степової групи EDG, що присвячена вивченню пустельних та псамофітних степів півдня України.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів