Дівчина з Херсона змінила спортивний арбалет на бойовий автомат

автомат, спортсменка, Високос
У кароокої красуні Олександри досить незвичайне, як для дівчини, хобі - вона є вправним стрільцем з лука та арбалета із оптичним прицілом.

Та у свої двадцять років Олександра Високос змінила лук на автомат, оскільки вступила до лав Національної гвардії України.

"Проходила курс молодого бійця, і вдруге в житті взяла до рук АКМ. Випустила з нього 30-патронний магазин стоячи. Й по тому в моїй мішені знайшли 19 пробоїн. З них дві - в "десятку". Либонь, попередні стрілецькі вправи даються взнаки", - зі скромною гордістю розповідає нацгвардійка.

Олександра вже склала присягу - її зарахували патрульною до другої роти батальйону НГУ, дислокованого в Херсоні. Першими днями служби вона дуже задоволена: каже, до солдатського колективу легко "притерлася". Та й офіцери за потреби й допомагають, і корисні поради по службі завжди готові дати. "Білою вороною" у чоловічій компанії не почувається, оскільки у роті є ще одна дівчина. І також Олександра!

У товаристві патрульна після курсу молодого бійця вже обжилася. З новими побратимами хоч зараз готова вирушити у зону ООС (відрядження на тамтешні блокпости для херсонських нацгвардійців давно звичні). Командири, до речі, такої вірогідності не виключають: дівочі успіхи у несенні служби стимулюють і чоловіків підтягнутися. Від дівчини чоловікам відставати не годиться.

Запитую, як до бажання вступити до лав Нацгвардії поставилися рідні?

"У нас в родині не було професійних військовиків. Та ніхто мене не відмовляв: мати сказала - це моє рішення, і вона його підтримає", - пояснює Олександра. Адже служба для дівчини не є спонтанним рішенням: вона обдумувала його три роки, і мріє зробити кар'єру військового психолога, вступивши згодом до Академії НГУ. Адже хоче спілкуватися з людьми, краще їх розуміти, а для цього і в повсякденному житті навички психолога безцінні. Що ж, можна тільки побажати новому патрульному, аби й кар'єрні плани для неї виявилися черговим влучанням у десятку.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
На знімку: новий боєць херсонського батальйону Нацгвардії Олександра Високос.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів