Команда Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" дбає про комфорт дітей Херсонщини

благодійний фонд, Лагута, діти
Сьогодні, 1 червня, за сприянням Фонду, до Кочубеївського дитячого садка «Малятко» доставили пральну машинку сучасного зразка. Нова техніка значно полегшить роботу колективу і сприятиме своєчасному зміненню як дитячої постільної білизни, так й інших виробів, які систематично потребують прання та дезінфекції.

У знак подяки працівники разом із вихованцями влаштувати для представників Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» святковий концерт.

«На такий подарунок у дитячому садку чекали. Приємно здивували і термін за який від передачі листа з клопотанням до Геннадія Лагути і отриманням пральної машинки пройшло не більше двох місяців. Добре, що у фонді так швидко відреагували на прохання», - відзначила депутат Кочубеївської громади Людмила Зелінська.

Голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута наголошує: «Ми маємо зробити все можливе, аби кожен заклад був оснащений як технікою для надання якісних знать, так і забезпечення чистоти. Комфорт дітей у садочках та школах – пріоритетний напрямок для нашої команди».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів