Володимир Хвостов вітає маленьких херсонців з їх "професійним" святом

Хвостов, свято, діти
Традиційно в перший день літа у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей! Приєднався до привітань також депутат Херсонської обласної ради, керівник компанії «Агропродукт, ЛТД» Володимир Хвостов:

«Ми всі пам'ятаємо дитинство – воно чисте, щире та безтурботне. Звернені до нас усміхнені обличчя, довірливі дитячі обійми – це те найдорожче, заради чого ми живемо, працюємо, об'єднуючи зусилля заради світлого майбутнього.

Саме в дітях ми бачимо любов до життя, щирість та надію! І сьогоднішнє свято, нагадує нам дорослим про величезну відповідальність за життя і здоров'я кожної дитини. Про наш обов'язок оточити їх увагою, турботою та любов'ю, забезпечити їм цікаве та щасливе дитинство!

Вітаю маленьких херсонців з їх «професійним» святом! З Днем захисту дітей! Смійтеся, будьте безтурботними, шукайте себе. Зростайте здоровими та розумними на радість батькам. Радісного і цікавого літа!», - побажав Володимир ХВОСТОВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів