Симфонічний оркестр Херсонського держуніверситету презентував свою творчість

оркестр, ХДУ, творчість
30 травня у Херсонському фаховому коледжі музичного мистецтва відбувся концерт Симфонічного оркестру Херсонського державного університету імені професора Святослава Марцинковського під керівництвом художнього керівника та головного диригента Костянтина Петрова. Культурний захід провели в межах XXVІІІ фестивалю камерної та симфонічної музики «Amadeus-2021», присвяченого 30-ій річниці Незалежності України.

Традиційно адміністрація Херсонської обласної філармонії запросила Симфонічний оркестр ХДУ імені Святослава Марцинковського до участі у щорічному фестивалі камерної та симфонічної музики «Amadeus».

Цьогоріч у програмі заходу пролунали видатні класичні та сучасні твори Й.Гайдна, Й.С.Баха, Е.Ванжури, Дж.Верді, Ф.Надененко, О.Шпак, А.П’янцолли та М.Лисенка.

У творчому тандемі з професіоналами музичного мистецтва виступили вже відомі солісти та представники обдарованої молоді факультету культури і мистецтв. Серед них – народна артистка України Наталія Лелеко, народний артист України Харіс Ширінський, заслужена працівниця культури України Наталія Левченко (скрипка), Ольга Захоженко (скрипка), Анна Манжай, Ольга Чабан та Ольга Шпак.

Також Симфонічний оркестр ХДУ імені Святослава Марцинковського (художній керівник і диригент Костянтин Петров) нагороджено дипломом за участь у ХХVІІІ фестивалі камерної та симфонічної музики «Amadeus», велику просвітницьку, виховну і духовну діяльність на благо національної культури.

Пресцетр ХДУ
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон