Депутат Херсонської облради звітує перед виборцями

депутат, Максименко, виборці, звіт
На черговій сесії Нижньосірогозької селищної ради депутат Херсонської обласної ради керівник ТОВ “Світанок” Сергій Максименко прозвітував про свою роботу.

І хоча живе і працює Сергій Іванович на території Новотроїцької громади, виборчий округ на якому він балотувався і отримав підтримку виборців включає всі громади новоутвореного Генічеського району.

Відкритий діалог, обговорення здобутків та бачення вирішення проблемних питань отримали схвальну підтримку нижньосірогозців. Метою візиту було не лише звітування про роботу а й обмін досвідом.

Разом з обласним депутатом до Нижньосірогозької громади завітали депутат Генічеської районної ради Недождій О.М та депутат Новотроїцької селищної ради Коцегубов Ю.А.

В ході проведення круглого столу за участю голови Нижньосірогозької громади Дмитра Такаджи та депутатів Нижньосірогозької селищної ради було обговорено багато питань щодо роботи в умовах нового адміністративного-територіального устрою, співпраці та спільних зусиль в питаннях розвитку наших громад.

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Максименко наголосив, що позитивні здобутки можливі лише у разі спільної роботи, а проект з будівництва спортивного комплексу в смт Нижні Сірогози стартувати якому допоміг обласний депутат, буде реалізовано.

Артем ТРОЇЦЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів