Школи на Херсонщині отримали подарунки до останнього дзвоника

Херсонщина, подарунки, НТЖ
Другий рік поспіль наші школярі позбавлені можливості навчатися за партами та святкувати останні дзвоники у колі своїх однокласників, вчителів та рідних.

"Дистанційне навчання - нова освітня реальність і випробування для освітян, дітей та батьків. Пандемія поставила нові виклики перед навчальними закладами і не всім вдалося їх подолати. Ми не знаємо, чи вдасться з 1 вересня дітям сісти за парти.

Саме тому діємо на випередження і вже зараз забезпечуємо школи необхідною технікою для проведення онлайн-уроків та консультацій. Діти – майбутнє нашої країни, тож за будь-яких умов маємо надати їм гідну освіту", - наголошує Голова однойменної з фондом партією Геннадій ЛАГУТА.

Під час дистанційного навчання школи Херсонщини зіштовхнулися з браком техніки, що допомогла б вчителям та дітям проводити онлайн-уроки та надавати фахові консультації. Розуміючи всі складнощі Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ» ініціював акцію до останнього дзвоника.

У рамках благодійної акції БФ «НАМ ТУТ ЖИТИ» школам 184 округу було закуплено та доставлено 11 ноутбуків, які стануть для дітей помічниками у навчанні.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів