Відома плавчиня привезла до Херсона сім медалей з чемпіонату Європи

Херсон, плавчиня, перемоги
З 16 по 22 травня 2021 року у м. Фуншал, Мадейра (Португалія) проходив чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, у якому взяли участь близько 380 спортсменів з 47 країн світу.

Херсонську дитячо-юнацьку спортивну школу № 6 Херсонської міської ради у складі національної збірної команди України представляла вихованка ДЮСШ №6, Заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату – Мерешко Єлизавета, яку підготувала тренер-викладач ДЮСШ №6 - Заслужений тренер України Бенедик Елла Дмитрівна.

За три дні змагань Єлизавета виборола чотири золоті медалі на дистанціях 50 і 100 метрів вільним стилем, 100 метрів брасом та 200 метрів комплексним плаванням, завоювала дві срібні нагороди на дистанції 400 метрів вільним стилем та у естафеті 4х50 вільним стилем, а також стала третьою на дистанції 100 метрів на спині.

Вітаємо Єлизавету Мерешко та Еллу Дмитрівну з гарним виступом на змаганнях та досягненням високих спортивних результатів!

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів