У Херсоні відкрилась персональна виставка місцевої художниці

Херсон, виставка, Бринцева
У Херсонському художньому музеї сьогодні відкрили персональну виставку місцевої художниці Ольги Бринцевої. В експозиції представлені 63 роботи, 18 з яких - гобелени.

Роботи, які представлені на виставці, підготували більше року тому, але раніше представити їх публіці не могли через карантин, розповідає директорка музею Аліна Доценко: "Тут багато дарів музею. Понад 50 Ольга Бринцева подарувала музею. Бринцева - дуже високого польоту художник. У неї 2 чи 3 вищі освіти, вона - педагог, брала участь у багатьох закордонних європейських виставках, пропагує українське, херсонське мистецтво".

Представлені на виставці роботи – це гобелени та живопис. Зроблені мисткинею вони за останні 10 роки. На них і херсонські пейзажі, і краєвиди інших країн: заслужена художниця України Ольга Бринцева зараз живе на Кипрі та активно подорожує. Є роботи і на духовну тематику.

"Художник завжди відчуває себе на відкритті виставки трохи оголеним. Тому що його роботи – це він сам. Хочеться доторкнутися до душі глядача за допомоги своїх робіт. Іноді картини з`являються швидко, а іноді робиш довго і переробляєш. Це - життя художника"…


За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон