У Присиваській громаді на Херсонщині не вистачає готелів

Каховка, готелі, Батурін
З дефіцитом готелів стикнулися в Присиваській сільській громаді Каховського району Херсонщини. Виникла вона через різке збільшення в останні роки потоку туристів. Але не всі туристи готові проживати в “зелених садибах”.

Від початку ми робили ставку на “зелені садиби”. Багато з них значно покращили рівень своїх послуг. Але далеко не всі туристи хочуть зупинятися в них і воліють знімати номери в готелі. Але наявних у нашій громаді двох готелів уже не вистачає, аби задовольнити цей попит, — розповів голова Присиваської громади Сергій Кліщевський.

За його словами, зараз частину готельних номерів винаймають будівельники, які працюють на будівництві місцевої вітрогенеруючої станції. Водночас у селі тривають роботи зі зведення ще одного готелю і планується будівництво ресторану: «Перші групи туристів у новому сезоні до нас поїхали з початком травневих свят. Про те, що потік приїжджих суттєво збільшився, говорить і збільшення асортименту в сільському кафе. Значить, попит є і клієнтів у них стало більше», — додав Сергій Кліщевський.

Олег БАТУРІН
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів