До ювілею виходу альбому херсонських музикантів

Херсон, альбом, Фабула
В травні 2011 року на лейблі всесвітньо відомої рекордингової компанії EMI було видано альбом «На краю» херсонської рок-групи «Фабула».

З нагоди десятирічного ювілею цієї події, редакція «Херсонців», спільно з дирекцією міжнародного рок-фестивалю «кРок у майбутнє» надає можливість своїм читачам виграти цей CD. Таким чином ми продовжуємо своєрідний марафон із серії розіграшів призів від музикантів з різних міст і країн.

Перша репетиція рок-групи «Фабула» відбулась в листопаді 2006 року, а перший їх виступ відбувся 1 вересня 2007 року. Доволі складна та важка музика, суміш new metal і елементів готики в поєднанні з мелодійним жіночим вокалом, тексти пісень, наповнені глибоким смислом, як магніт, досить швидко зібрали навколо групи достатньо велику армію шанувальників з різних міст України та із-за кордону.

Пісні «Фабули», які увійшли до альбому «На краю» лунали на радіохвилях не тільки України, але і США, Польщі, Естонії та інших країн.

Серед багатьох виступів на різноманітних фестивальних майданчиках України, рок-група «Фабула» декілька разів виходила на головну сцену Міжнародного рок-фестивалю «кРок у майбутнє» (фото - група на сцені фестивалю в Херсоні).

Крайній їх виступ в Херсоні, на сцені Міжнародного рок-фестивалю «кРок у майбутнє» відбувся 1 вересня 2012 року, фрагмент якого можна побачити тут:


P.S. Виграти приз від групи «Фабула» і "кРок у майбутнє" можна з 1 по 30 червня відправивши на адресу редакції сайту "Херсонці" (email: kherson.inform@ukr.net) цікаву інформацію про будь-яку рок-групу, яка протягом 10 років виступала на фестивалі "кРок у майбутнє" в Херсоні (з позначкою "на конкурс") або написати вашу думку - яке значення для Херсона мав фестиваль.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів