У Херсонському держуніверситету досліджують вплив пандемії на освітній процес

ХДУ, пандемія, студенти, дослідження
На факультеті психології, історії та соціології Херсонського державного університету розпочалася навчальна інтерв'юерська практика студентів-соціологів.

Практика проходить під керівництвом декана факультету психології, історії та соціології, докторки соціологічних наук, професорки Ірини Шапошникової.

Завдання студентів – шляхом проведення експертних інтерв'ю з'ясувати, як відреагували різні групи спільноти ХДУ на процеси, пов'язані з пандемією COVID-19.

Під час опитування учасники відповідали на наступні питання: чи відбулися зміни у графіках освітнього процесу під час пандемії covid-19; переваги та недоліки дистанційної форми навчання; відчутні розширення/обмеження можливостей для професійного/освітнього розвитку; труднощі в організації дистанційного навчання; зміни в організації особистого (сімейного, побутового, дозвіллєвого) життя; пропозиції щодо навчання/викладання під час пандемії.

Серед респондентів – студенти, проректори, викладачі, співробітники структурних підрозділів.

Наразі продовжується опитування респондентів та опрацювання відповідей.

Результати дослідження будуть оприлюднені на сторінці Науково-дослідницької соціологічної лабораторії.

Пресцентр ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон