Депутат Херсонської облради Віталій Булюк привітав зі святом останнього дзвоника

депутат, Булюк, дзвоник
Кінець травня приносить нам традиційне свято – останній шкільний дзвоник. Та вже удруге, ми зустрічаємо його в особливих умовах.

Замість гамірного і святкового шкільного двору відзначаємо онлайн - у вітальнях на сімейних диванах… Але від цього свято не стало менш важливим!

- Для молодших школярів воно дає старт літнім канікулам. Бажаю їм добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень і сил. Сподіваюсь, що повернувшись восени за шкільні парти, буде про що розповісти друзям і вчителям.

Старшим учням ще потрібно підтверджувати свої знання на іспитах ЗНО - доведіть, що ви найкращі!

Особливі слова нашим випускникам, які пройшли перший серйозний етап у своєму житті. Вже зовсім скоро вам самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід і власними силами будувати майбутнє - нехай у вас воно буде щасливим!

У вчителів і батьків, як і завжди, турботи й переживання за своїх дітей – життя продовжується!, - наголошує депутат Херсонської обласної ради, лідер фракції ПП «НАШ КРАЙ» Віталій БУЛЮК.

P.S. У ці дні усі ми дістаємо спогади про власні останні шкільні дзвоники гортаємо сторінки свого життя. У мене вони пов'язані зі скадовською школою - сьогодні опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради:

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів