Херсонські студенти навчаються туризму на практиці

студенти, туризм, практика
Студенти другого курсу факультету фізичного виховання та спорту Херсонського держуніверситету спеціальності 014 (Фізична культура) проходять один із етапів навчальної практики – туризм.

Особливість полягає в п’ятиденному поході з облаштуванням наметового містечка з усіма атрибутами відпочинку на природі, розробкою маршруту херсонськими плавнями, який учасники долають на байдарках.

Також студенти мають нагоду перевірити або набути навички орієнтування, виживання та організації побуту в природніх умовах. Майбутні фахівці зможуть організовувати подібні туристичні маршрути. Після повернення студентів очікують наступні етапи практики - майстер-класи із різних видів спорту від відомих спеціалістів.

До речі, кожен може долучитись до практики вже наступного року, залишилось тільки вступити на факультет фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету!

Факультет фізичного виховання та спорту ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів