У Голій Пристані міські депутати готують звернення до Президента

Гола Пристань, звернення, Президент
На найближчій сесії Голопристанської міської ради народні обранці можуть підтримати звернення до Президента, голови ВРУ та Кабміну стосовно отримання житлових субсидій.

Відповідний проєкт рішення оприлюднили на офіційному сайті.

«З 1 травня 2021 року Уряд запровадив нові правила призначення житлових субсидій: воно здійснюється лише після подання особисто нових заяв про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії», - зазначається в документі.

Але карантинні обмеження забороняють масове скупчення людей.

Також своїм рішенням Уряд скасував діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається.

Тому депутати Голопристанської міської ради просять Кабмін вжити наступних заходів:

- скасувати постанову КМУ від 14 квітня 2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій;
- переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі;
- відмовитися від подачі декларацій особисто субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади, Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби України, тощо;
- повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016- 2018 років;
- внести на розгляд Верховної Ради зміни до Закону України «Про державний бюджет на 2021 рік» щодо додаткового фінансування програми субсидій.

Олена ПІМЕНОВА
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів