Журналістська спільнота Херсонського університету поглиблює знання з медіаграмотності

журналісти, медіаграмотність, ХДУ
Студенти та викладачі факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету долучилися до онлайн-тренінгу «Digital-trainer: антитіла до інфодемії». Захід відбувається за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (Федеративна Республіка Німеччина) та Академії української преси.

Протягом трьох днів студенти-журналісти та доценти кафедри української філології та журналістики Ольга Рембецька та Наталя Орлова знаходитимуть новий аспект в темі медіаграмотності у режимі-онлайн. При цьому застосовуватимуть різні сервіси – Інтерактивна дошка Miro, онлайн-платформа Canva, Check-out, MentiMeter.

Розібратися в цих темах студентам та викладачам нашого освітнього закладу допомагають лайфхаки та настанови від координатора проєкту в Україні та Білорусі Фонду Фрідріха Науманна за Свободу Володимира Олійника, президента Академії української преси Валерія Іванова та медіатренерок Академії української преси Тетяни Іванової та Світлани Ізбаш.

«Ми постійно перебуваємо у потоці новин, серед яких чимало пропаганди і неправдивої, фейкової інформації. Їх досить важко розпізнати без основних навичок і знань з медіаграмотності. Цей тренінг дуже корисний як для викладачів, так і для студентів. В ігровій формі ми спілкуємося, ділимося ідеями, розробляємо завдання онлайн та працюємо у командах», – розповідає доцентка кафедри української філології та журналістики Наталя Орлова.

Навчання проходить у практичній формі. Учасники поділилися на команди, де працюють над розробкою власного блоку тренінгів з медіаграмотності на основі набутих знань. По закінченню кожен отримає диплом, який засвідчить володіння необхідними знаннями для викладання медіаграмотності.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів