На Херсонщині через погані дороги вчасно не врятували людину

дороги, погані, швидка
Люди просять полагодити дороги на Горностаївщині. Мешканці району вже не перший рік нарікають на стан автомобільних доріг місцевого значення загального користування. Чимало з цих доріг, як решето: яма на ямі...

Періодично, як і повсюди в Україні, їх латають клаптиковим методом. Та, як показує практика, такого «дієвого» ремонту не вистачає навіть на сезон: в одному місці залатали – в іншому з’явилася яма.

Іноді неякісні дороги стають на заваді надання невідкладної медичної допомоги. Про останній випадок, що стався на території Горностаївської територіальної громади, повідомила Маргарита Івченко – старший фельдшер Горностаївської підстанції невідкладної швидкої допомоги. Водночас звернулась із проханням – хоча б великі ями на дорогах позасипати.

«Шановні керівники громад та старостинських округів! Будь ласка, посприяйте засипанню ям на дорогах Вашого округу. Хоча б тих, що можуть призвести до поломки транспортного засобу.

Одна з таких ям на шляху до села Велика Благовіщенка стала причиною серйозної поломки карети швидкої допомоги, що призвело до шестигодинного простою бригади посеред поля вночі (без можливості увімкнути опалення в салоні), до накопичення викликів, між якими “розривалася” бригада Великої Лепетихи (дякую їм). Як результат: ми не доїхали до хворої, яка нас чекала у Великій Благовіщенці, та одна людина цієї ночі померла.

Швидка не повинна обирати між життям людини та строком експлуатації нашого транспорту. Ми не можемо їхати 20 км за годину на виклик, адже нас чекають, але й швидко їхати ми вже теж не можемо…. бо пішки колись прийдеться ходити з такими дорогами. Бригада дочекалася допомоги в цій складній ситуації від свого ж співробітника, який посеред ночі приїхав до Великої Благовіщенки та намагався ремонтувати авто – тож дякую Василю Яровому.

Дуже вдячна черговим патрульним поліції: І. В. Носенку та О. О. Сиротюку, що виїхали на допомогу та доставили фельдшера на підстанцію, а також директору Горностаївської центральної лікарні А. Л. Кошелю за надання транспорту, який притягнув несправний автомобіль швидкої. Для решти місцевих інстанцій вирішення такої проблеми виявилося непосильним завданням.

На цей момент карета швидкої відремонтована водіями підстанції та повністю справна».

Дороги загального користування місцевого значення (між селами) перебувають в обласному підпорядкуванні. І згадана дорога не одна така на території Горностаївщини. Найбільш розбита і потребує капітального ремонту дорога, що сполучає Ольгине та Червоноблагодатне, яку з року в рік – і так вже років 10 – обіцяють полагодити. А також до сіл Маринського та Славного. Втім, їх не вносять до переліку доріг Херсонської області, які підлягають ремонту. То може треба більше звертатися до обласної влади щодо цих проблем.

Про ситуацію з ремонтом доріг на території Горностаївської та Костянтинівської громад – більш детальніше у наступному номері.

Любов РУДЯ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів