Важлива перемога симферопольської "Таврії"

перемога, футбол, Таврія
У суботу, 22 травня, в рамках чемпіонату України (Друга ліга Б) сімферопольська «Таврія» на своєму домашньому стадіоні «Мар’янівський» зустрічалася з «Нікополем» і перемогла з рахунком 2:0!

У першому таймі кримчани маючи повну перевагу у грі не змогли втілити її у забиті голи. Розв’язка у матчі настала за півгодини до кінця поєдинку. Спочатку, на 60 хвилині, Анатолій Масалов з передачі Валерія Долі відкрив рахунок.

Через двадцять хвилин гості залишилися у меншості, чим і скористалися сімферопольці. За три хвилини до кінця гри Доля, скориставшись помилкою голкіпера нікопольчан, закотив другий м’яч у ворота суперника, оформивши таким чином остаточний рахунок зустрічі – 2:0.

За два тури до кінця чемпіонату «Таврія», маючи у своє активі 38 балів, лише на два очка відстає від запорізького «Металурга», у боротьбі за третє місце.

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів