У Херсоні підприємця змусять повернути гроші за неякісний ремонт дороги

підприємець, прокуратура, ремонт дороги
За втручання Херсонської окружної прокуратури господарський суд задовольнив позов до приватного підприємства, яке мало виконати ремонт дороги.

Прокуратурою встановлено, що у 2020 році між державною установою Департаменту інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації та приватним підприємством укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти, відповідно до якого підприємство зобов’язалось виконати капітальний ремонт проїзної частини по вулиці Паровозній в м. Херсоні.

Замовником сплачено аванс у розмірі 4,1 млн грн для закупівлі необхідних матеріалів та виконання робіт. Однак підприємство умови договору в повному обсязі та в обумовлені строки не виконало.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду, який погодився з доводами та зобов’язав підприємство повернути частину авансу за невиконану роботу в розмірі понад 770 тис. грн замовнику.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів