Херсонська молодь опановує велотуризм

велотуризм, молодь, дороги
На початку травня, четверо туристів разом з керівником туристсько-краєзнавчих гуртків «Пішохідний туризм», «Велосипедний туризм», «Водний туризм» Херсонського Центру позашкільної роботи Волковим Олександром здійснили велосипедний похід ІV категорії складності, довжина якого склала 1310 км, за маршрутом: Херсон, Снігурівка, Березнігувате, Казанка, Долинське, Нова Прага, Знаменка, Чигирин, Суботів, Черкаси, Канів, Ржищев, Трипілля, Кагарлик, Корсунь-Шевченківський, Звенигородка, Водяники, Буки, Тальне, Тернівка, Первомайськ, Вознесенськ, Миколаїв, Херсон.

Олександр Леонідович любить подорожувати зі своїми вихованцями. За його плечима за 20 років роботи - водні, велосипедні та пішохідні ступеневі, категорійні туристичні походи з підлітками та молоддю. Гуртківці під його керівництвом здійснили походи до 23 міст України.

Під час подорожей велосипедисти знайомляться з об’єктами історико-культурної спадщини, багато чисельними храмами та природою країни.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів