Важливий для аграріїв Херсонщини документ рекомендовано Верховній Раді

Хвостов, верховна рада, аграрії
Аграрний комітет ВРУ розглянув доопрацьований законопроєкт №5202 про організації водокористувачів.

Про подолання ще одного кроку до прийняття архіважливого документа для аграрної спільноти Херсонщини та України прокоментував депутат Херсонської обласної ради, голова ГС «Асоціація об’єднання водокористувачів» Володимир Хвостов.

«Профільний комітет одноголосно підтримав та рекомендував ВРУ прийняти за основу доопрацьований проєкт закону №5202 «Про ОВК». Вважаю, що питання організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель є одним з ключових, тому долучився до розробки цього законопроєкту», - написав політик на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він також роз’яснив важливість цього документу:

- Збільшиться площа землі, на якій застосовується гідротехнічна меліорація.
- Зменшиться собівартість поливу земельних ділянок.
- Мінімізуються ризики: припинення подачі/відведення води під час вегетаційного сезону; деградації ґрунтів.
- Підвищиться ефективність сільського господарства.

За словами Володимира Хвостова, все це призведе до підвищення урожайності с/г культур та підвищення ефективності сільського господарства, збільшення зайнятості населення в сільській місцевості. І підтримка цього документа на центральному рівні вкрай важлива.

«Дякую депутатам Комітету аграрної та земельної політики за підтримку ініціативи та Всеукраїнська Аграрна Рада за відстоювання інтересів і бажання змінити формат співпраці держави та водокористувачів.

Очікуємо на подальший розвиток подій на пленарному засіданні у сесійній залі Верховної Ради та сподіваємося на ухвалення проєкту. Працюємо далі! Разом ми сила!», - резюмував Хвостов.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон