Як на Херсонщині триває реконструкція стратегічного об'єкту

реконструкція, міст, Таврійськ
За програмою Президента України «Велике будівництво» 15 березня стартувала реконструкція стратегічного об'єкту - мосту через Північно-Кримський канал.

111-метровий залізобетонний міст був зведений більш як 60 років. Він розташований на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ (км 66+900) та забезпечує рух мережею державних доріг півдня, з’єднує правобережну і лівобережну Україну та тимчасово окупований Крим.

Як повідомляють в Укравтодорі, під час реконструкції буде влаштована нова металева прогонова будова, яка є значно легшою, ніж залізобетонна конструкція. Вона складатиметься з чотирьох металевих головних балок постійної висоти, перекритих металевою ортотропною плитою проїзної частини. Покриття мостового полотна та тротуарів нового типу – одношарове водонепроникне на основі метилметакрилату. Проїжджа частина на мосту буде покрита гідроізоляційною системою. Буде зносостійке і антислизьке покриття для мостових настилів, що має високу стійкість до деформації, навіть при підвищених температурах.

Які роботи ведуться зараз?

Основні роботи ведуться по нульовій опорі: виконано її посилення, завершено армування та бетонування підпір, ведеться монтаж арматурного каркасу насадки. На першій опорі омонолічені підферменники.

На початку червня розпочнеться укрупнена збірка прольотів, після монтажу будуть виконані роботи з установки оцинкованого перильного і бар'єрного огородження, а також встановлено освітлення.

Реконструкція мосту через Північно-Кримський канал в Таврійську триватиме до 31 грудня 2021 року. Підрядна організація: ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів