У Херсоні відбулись навчання для майбутніх поліцейських

навчання, поліцейські, студенти
Спеціальне протипожежне тренування та навчальна тривога: так розпочався ранок для курсантів та викладачів херсонського факультету одеського державного університету внутрішніх справ.

Спеціальні тренування відбуваються за наступною легендою: "У навчальному корпусі стався вибух, внаслідок якого пошкоджено будівельну конструкцію. Під завалами опиняються студенти. Напередодні їх загримували, щоб надати більшої реалістичності подіям. Черговий наряд викликає екстрені служби, організовують евакуацію людей".

Микола Головченко, фахівець з пожежної безпеки, говорить, студентів та курсантів готують так, щоб вони могли зорієнтуватися у будь-якій надзвичайній ситуації. Усі теоретичні знання відпрацьовують на практиці: "Націлено воно на те, що у випадку якоїсь надзвичайної ситуації, чи то теракт, або пожежа, або аварія якась, поліцейський може першим бути на місці подій і він повинен надати первинну допомогу", - каже Головченко.

Декан Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Олексій Соловей говорить, мета цих тренувань - навчити майбутніх поліцейських, нинішніх курсантів цього навчального закладу та студентів, які навчаються на факультетах права та правоохоронна діяльність, діям у позаштатних ситуаціях, а також налагодження взаємодії тих служб, які безпосередньо беруть участь у таких заходах. "Чим більше дії будуть відпрацьовуватися у ході навчання, тим більше у нас впевненості, що в разі виникнення позаштатної ситуації спецслужби будуть взаємодіяти", - каже Соловей.

Поранених виносять із будівлі. Працівники служби з надзвичайних ситуацій евакуюють людей з верхніх поверхів за допомоги пожежних драбин. "Мета нашої служби в даних навчаннях – це ліквідація умовної пожежі та порятунок людей під завалами та з поверхів", - говорить заступник начальника Головного управління ДСНС України в Херсонській області Олександр Бондар.

Участь у навчаннях взяли спецпризначенці підрозділу КОРД. Вони звільняли заручників: "Відпрацьовувалися спільні взаємодії підрозділів державної служби з надзвичайних ситуацій, медицини катастроф і нашого підрозділу зі звільнення заручників. Умовний терорист за інформацією свідків взяв двох курсантів у заручники з метою уникнути покарання. Після проведення перемовин було прийнято рішення для звільнення заручників. Для цього було залучено підрозділ КОРД у кількості 12 осіб", - каже начальник управління підрозділу особливого призначення КОРД Віталій Горбунов.


Такі навчання, говорить Олексій Соловей, потрібні, щоб врахувати можливі недоліки при спільній роботі різних служб та відпрацювати їх.

За матеріалами Суспільне. Херсон

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів