На Херсонщині відбудуться масштабні антитерористичні навчання

антитерористичні навчання, СБУ,
Завтра, 20 травня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області проведе планові антитерористичні навчання.

Масштабні тренування відбудуться у містах Нова Каховка, Таврійськ, на територіі Каховського та Скадовського районів в умовах максимально наближених до реальних.

Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування у зазначених районах та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо. Усі дії під час навчань відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» УСБУ в Херсонській області (097) 131-24-71 або телефонувати - 102.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів