З бюджету Херсона збільшать видатки на капітальний благоустрій міста

бюджет, Рожков, благоустрій
Таке рішення прийняли сьогодні, 17 травня на засіданні постійної комісії Херсонської міськради з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою.

На засіданні депутати завершили розгляд проєктів рішень, що пропонуються на розгляд VІІ сесії міської ради. Зокрема, погодили питання «Про попередній розгляд проєкту рішення «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021».

Серед іншого, у Доповненні до проєкту цього рішення було погоджено збільшення видатків (шляхом перерозподілу) на капітальний благоустрій — будівництво дитячих майданчиків у рамках Громадського бюджету 2020 року.

Зайшла на засіданні мова також про складну ситуацію із заборгованістю КП «Херсонтеплоенерго», для погашення якої перед Міністерством фінансів України щодо платежів за позиками погодили понад 26 млн грн.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пепель, що був запрошений на засідання, зауважив, що якщо місто хоче брати участь в інших програмах фінансування, мусить належно платити за взятими колись зобов’язаннями.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів